Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

ABD Kiev İçin Yeni Silahlar Vereceğini Açıkladı | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


ABD Kiev İçin Yeni Silahlar Vereceğini Açıkladı

ABD Yönetimi Kiev İçin Yeni Silahlar Desteğini Açıkladı. ABD’den Ukrayna’ya yeni silah paketi Beyaz Saray, Başkan Joe Biden’ın Almanya Şansölyesi Olaf Scholz’u kabul edeceği Cuma günü başka bir tedarik açıklayacak. Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi sözcüsü John Kirby’ye göre, Başkan Joe Biden ile görüşeceğini duyurdu.

OKEYAZRAM.COM

Kirby, tedarikin değerini belirtmeden, “Ukraynalıların Himarlar gibi zaten sahip oldukları sistemler için ihtiyaç duyacakları mühimmatı içerecek bir başka yardım paketi yolda” dedi. Biden ve Scholz, “Ukrayna’ya ek destek” konusunu görüşeceklerini de sözlerine ekledi.

OKEYAZRAM

BLINKEN-LAVROV – G20 dışişleri bakanları Yeni Delhi’deki toplantısının oturum aralarında, kısa da olsa ilk görüşme ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov arasında gerçekleşti. Blinken’in mesajı, bizzat dışişleri bakanı tarafından bildirildiği üzere, “Bu saldırganlık savaşına bir son verin, kendinizi adil ve kalıcı bir barış üretebilecek anlamlı bir diplomasiye adayın” şeklindeydi.

Blinken, “Başkan Putin, Ukrayna kabul etmedikçe ve kabul edene kadar tartışılacak hiçbir şey olmadığını söyleyerek konuşmaya sıfır ilgi gösterdi ve onların sözlerinden alıntı yapıyorum,” yeni bölgesel gerçeklik “dedi Blinken. basın toplantısında.

Blinken, Lavrov’a ABD’nin Ukrayna’yı Rusya’ya karşı savunmasında “gerektiği sürece” desteklemeye devam edeceğini yineledi.

OKEYAZRAM.NET

MANZARA – Yeni silahlar, İngiliz istihbaratının ana hatlarıyla çizdiği tabloya bakılırsa, sıcaklıklardaki artış sayesinde, karada ağır taşıtların hareketini sınırlayan ve dolayısıyla “askeri olarak savunma kuvvetlerine fayda sağlayan koşullarla karakterize edilecek” bir senaryoda kullanılacak. “.

Ukrayna kuvvetleri Donetsk Oblastı’ndaki Bakhmut’u savunmaya devam ederken, artan sıcaklıklar Ukrayna’da ‘bezdorizhzhia’ olarak bilinen sulu kar yağışının oluşmasına neden oluyor ve ülke genelinde hareketi sınırlıyor. Bu genellikle savunan güçlere bir miktar askeri avantaj sağlıyor. ” belge okur.

“Gündüz yer sıcaklıkları arttı ve şu anda donma noktasının oldukça üzerinde. Şubat ortasından itibaren, gece boyunca donma ve gündüz çözülme koşulları muhtemelen önümüzdeki haftaya kadar sürecek. Yılın geri kalanında kış ve ilkbahar için tahmin edilen ortalamadan daha sıcak sıcaklıklar seyahati daha da azaltacaktır. Erimenin son aşamasından sonra, Mart ayı sonuna kadar hareketin azami derecede engelleneceği neredeyse kesin. Bu, kara operasyonlarına daha fazla sürtüşme katacak ve daha fazla zırhlı aracın arazi hareketini engelleyecektir. özellikle Bakhmut sektöründeki engebeli arazide ağır yükler.

MobilGeveze.com Sesli Mobil Kameralı Chat Görüntülü Sohbet,Bir cevap bırakın.