Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Aldatan Kadınlardan İtiraflar | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Aldatan Kadınlardan İtiraflar

Aldatan kadınlar, aldatan evli kadınlardan itiraflar. Mehtap, 38 – Ev Hanımı
Eşim benden yaşça büyük. Sevdiğimi sanmıştım. Aslında başka bir kız arkadaşı vardı kafesinde çalışan kasiyerin kızı. Bende kafede çalışıyordum. O kızla olan ilişkisini saklıyordu. Kız benden bile yaşça küçüktü. Sonra bizim ilişkimiz başladı. Sanırım kadınsal bir rekabetten adamı kendime bağlamak için çok çaba gösterdim. Sonunda evlendik. Sonra bir gün eski erkek arkadaşımla karşılaştım. Çok yakışıklı ve gençti. Kocam ise daha da yaşlandı. Artık seks hayatımız yok denecek kadar az. Tabii ki onunla böyle.

Yeliz, 35 – Müşteri Temsilcisi
Bir gün eski erkek arkadaşım Samet kız kardeşime Facebook’tan mesaj atmış. Benim facebook’um yoktu. Numarasını vermiş. Ben de masum bir şekilde meraktan aradım. Öğlen gittiğimiz bir park vardı. Ben zaten oraya yakın çalışıyordum. Orda buluşmaya karar verdik. Yıllar oldu görmemiştim. O da evlenmiş bir oğlu olmuş. Sonra sabahları beni işe bırakmaya başladı arabasıyla. Hatta o kadar ileri gitti ki bir gün çocuğunu bile yanıma getirdi. Çocuğu daha küçük konuşmaya yeni başlamıştı. Eşini sevmiyordu. Bense seviyordum. O zamanlar onunla birlikte olmamıştık. Ben bakireydim. İçime bir kurt düştü. Onunla sevişmek istiyordum deli gibi. Sonra bir gün eşi ailesinin yanına tatile gitti. Beni evine davet etti. Komşularıyla çok samimi değillermiş ama yinede ben dikkatlice eve girdim. Biz birlikte olduk. Değişikti. Ben pişman oldum sonra. Ona da söyledim. Oysa sürekli beni arıyordu. Bir süre sonra aramayı kesti. Bazen bununla ilgili vicdan azabı yaşıyorum ama eşime itiraf etmem imkansız.

Sevgi, 45 – Televizyon Sektöründe
Çok büyük bir yerde çalışıyorum. Gökhan’da benim altımda elemanım olarak çalışıyor. Yaşça benden baya ufak. Bende yaşıma göre güzel bir kadınım. Sürekli şehir dışına da beraber gidiyoruz. Evliyim ve 2 çocuğum var. Bana karşı ilgisi olduğunu fark ettim ama emin değildim. Bir gün iş için İzmir’e gittik. Aslında baya kalabalık bir grup gitmiştik. İşlerimiz bitip biz ayrı bir yere içmeye gittik. İçmenin tesiriyle öpüşmeye başladık. Çok güzel öpüşüyordu. Sonra ilişkimiz başladı. Hala devam ediyor. Bir ara işyerinde sürekli kahve içmemiz dikkat çekti. Şimdi çok dikkat ediyoruz. Eşimle de tanıştılar. Sanırım yaşından dolayı eşim onunla bir ilişkim olduğunu aklına bile getirmiyor.

Yağmur, 36 – Mimar
Ali’yle tesadüf eseri internette tanıştık. O da evliydi ben de evliydim. Sonra buluştuk. Herşey çok aniden gelişti. ve aşık olduk. Birbirimizden vazgeçemiyoruz. Arada kıskançlık problemleri çıkıyor. İkimizin de çocukları var. Çocuklar biraz büyüsün ayrılıp birlikte yaşamayı düşünüyoruz. Kimse anlayamasa da birbirimizi çok seviyoruz.

Sevim, 58 – Ev Hanımı
Yıllar önce çok severek ve bayağı mücadele ederek evlendik. Eşimin arkadaşı Kemal sık sık bize geliyordu. Hatta sürekli içki sofrası kuruyordum onlara. Çok yakın arkadaştılar. Eşimle aramızda problemler başlamıştı. Kemal çok yakışıklıydı. Bazen onu düşünüyordum. Ama onun bana bakma ihtimalini pek vermiyordum. Bazen şakalaşıyorduk bile. Hatta arada onlara eşlik bile edip bir duble rakı içiyordum onlarla. Onun geleceği günler kendime daha bir özen gösteriyordum. Eşimse aklı beş karış havada bunun farkında bile değildi. Daha sonraki zamanlarda Kemal’in bakışlarını yakalamaya başladım. Çok hoşuma gitti bu. Bende bakmaya başladım ona. Birgün eşim yokken eve geldi. Hiç konuşmadan sevişmeye başladık. Sonra ben ayrıldım. Bana ev tuttu. Bu ilişki yıllarca sürdü. Evime kadar aldı. Artık çok yaşlanmıştı. Bu şekilde bitti bu ilişki. Tam 20 sene sürdü. Hiç pişman değilim.

Ayşen, 40 – Yönetici
Benim eşimi aldatmam tamamen sekse dayalı. Belki de bir hastalık benimkisi bilmiyorum. Sürekli ilişki yaşıyorum. Ama kısa süreli. Uzun süreli bir ilişkim hiç olmadı. Uzamaya başlarsa ben uzuyorum.

Sanem, 28 – Emlakçı
Eşimi ilk aldattığımda çok pişman olmuştum. Sonra buna alıştım. Sekste çok düz bir erkek. Bense çok renkli bir kadınım. Onun dışında her yönüyle çok iyi birisi aslında. Huzuru onda, seksi başka erkeklerde buluyorum.

Filiz, 41 – Muhasebeci
Eşim çok ciddi ve sıkıcı biri. Hiç eğlenceli yanı yok. Maddi durumu çok iyi. Zaman zaman internetten birilerini buluyorum. Bulmak hiç zor olmuyor. Herkes birşeylere aç internette. Sanırım erken yaşta evlilik yapan herkes bu durumda. Artık kadınlarda bazı şeyleri kendilerine itiraf ediyorlar. Orda ki herkes sevgiye, ilgiye, sekse kadar aç. Tıpkı benim gibi…

Ünzile, 39 – Gazeteci
Eşimle 19 yaşımda evlendim. Ailemi hiç dinlemedim bu konuda. Aramızda ciddi bir uçurum oldu. Bazen bakıyorumda ben bu adamla nasıl evlenmişim. İkiz çocuklarımız var. Elimi, kolumu bağlıyorlar. Çok iyi biri ama sadece iyi olması yetmiyor. Ben de mutluluğu bazen dışarıda arıyorum. Kısa süreli ilişkilerim oluyor.

EN ÇOK ALDATAN MESLEK GRUPLARI BELLİ OLDU

Tinder gibi dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulamalarından biri olan Ashley Madison'un yaptığı araştırmaya göre aldatmaya en yatkın meslekler ve aldatma oranları belirlendi.

Çöpçatanlık sitesi Ashley Madison tarafından dünyanın dört bir yanından 1074 kadın ve erkeğe sorularak yapılan yeni bir araştırma, aldatmaya en yatkın meslekleri ortaya çıkardı.

Araştırmada, kadın ve erkeklerin yanıtları da ayrı ayrı değerlendirildi.

İşte erkeklerde ve kadınlarda ilk üç sırayı alan meslekler:
Tinder gibi dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulamalarından biri olan Ashley Madison’un yaptığı araştırmaya göre aldatmaya en yatkın meslekler ve aldatma oranları belirlendi. Çöpçatanlık sitesi Ashley Madison tarafından dünyanın dört bir yanından 1074 kadın ve erkeğe sorularak yapılan yeni bir araştırma, aldatmaya en yatkın meslekleri ortaya çıkardı. Araştırmada, kadın ve erkeklerin yanıtları da ayrı ayrı değerlendirildi. İşte erkeklerde ve kadınlarda ilk üç sırayı alan meslekler:
3- Girişimcilik (Erkek-Kadın)

Aldatmaya en yakın mesleklerde kadın ve erkeklerin aynı oranda olduğu tek alan günümüzün mesleği ‘girişimcilik’ olurken, listede 3’üncü sırada yer alıyor.
3- Girişimcilik (Erkek-Kadın) Aldatmaya en yakın mesleklerde kadın ve erkeklerin aynı oranda olduğu tek alan günümüzün mesleği ‘girişimcilik’ olurken, listede 3’üncü sırada yer alıyor.
2- Bilgi İşlem (Erkek)

Bilgi işlemci olarak çalışan erkekler eşlerini aldatmaya en yatkın 2’nci meslek grubunu oluşturuyor.
2- Bilgi İşlem (Erkek) Bilgi işlemci olarak çalışan erkekler eşlerini aldatmaya en yatkın 2’nci meslek grubunu oluşturuyor.
2- Öğretmen (Kadın)

Kadın öğretmenler yüzde 12’lik oranlarıyla ikinci sırada.
2- Öğretmen (Kadın) Kadın öğretmenler yüzde 12’lik oranlarıyla ikinci sırada.
1- Ticaret (Erkek)

Araştırmaya katılan ve ticaret sektöründe çalışan erkekler eşlerini/partnerlerini aldatmaya en yatkın meslek olarak yüzde 29’luk oranla 1’inci sırayı alıyor.
1- Ticaret (Erkek) Araştırmaya katılan ve ticaret sektöründe çalışan erkekler eşlerini/partnerlerini aldatmaya en yatkın meslek olarak yüzde 29’luk oranla 1’inci sırayı alıyor.
1- Sağlık Sektörü (Kadın)

Kadınlarda aldatma oranı en yüksek meslek grubu ise yüzde 23’le sağlık oldu.
1- Sağlık Sektörü (Kadın) Kadınlarda aldatma oranı en yüksek meslek grubu ise yüzde 23’le sağlık oldu.


Bir cevap bırakın.