Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Amedspor – Bursaspor Maçında Saha Karıştı | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Amedspor – Bursaspor Maçında Saha Karıştı

Bursaspor – Amedspor Maçında Saha Karıştı Son Dakika Haberleri. İktidar cephesi tribünlerde hükümeti istifaya çağıran taraftarları hedef alırken, bugün Bursaspor-Amedspor maçı ağır bir provokasyona sahne oldu. 14.00’te başlayan müsabaka için sahaya çıkan Amedsporlu sporcular, Bursasporlu bazı futbolcuların saldırısına maruz kaldı. Sahaya bıçak ve mermilerin atıldığı görülürken, tribünlerde faili meçhul cinayetlerle özdeşleşen “Beyaz Toros” fotoğrafları ile “Yeşil” kod adlı Mahmut Yıldırım’ın posterleri açıldı. Bu gelişmenin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan bir açıklama geldi. Soylu, “Bu görsellerin stada sokulmasında zafiyet gösteren kamu görevlileri ile ilgili soruşturma başlatılmış ve ilgili kamu görevlileri açığa alınmıştır” mesajı paylaştı.

BURSASPOR – AMEDSPOR MAÇINDA SAHA KARIŞTI

Karşılaşmayı yaklaşlık 40 bin Bursaspor taraftarı takip ederken, konuk ekibin taraftarları güvenlik nedeniyle stadyumda yer almıyor. Saha dışında ve içerisinde geniş güvenlik önlemleri alınırken, maç öncesi iki takımın futbolcuları arasında arbede yaşandı.

ÇEVİK KUVVET MÜDAHALE ETTİ

Amedsporlu futbolcular, zemini incelemek için sahaya çıktığında, tribünlerdeki Bursaspor taraftarlarının protestosuyla karşılandı. Amedsporlu bazı futbolcuların da taraftarlara karşılık vermesiyle tansiyon yükseldi.

Bunun üzerine Bursasporlu futbolcular da sahaya çıktı. İki takım futbolcuları arasında yaşanan arbedeye çevik kuvvet polisleri müdahale etti. Polisin müdahalesiyle saha içerisindeki arbede sonlandırılırken her iki takımın oyuncuları soyunma odasına geri döndü.

MobilGeveze.com Sesli Mobil Kameralı Chat Görüntülü Sohbet,Bir cevap bırakın.