Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Instagram Hikayesine Hareketli Animasyon (GİF) Ekleme | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Instagram Hikayesine Hareketli Animasyon (GİF) Ekleme

Facebook, İnstagram ve Twitter hikayelerine hareketli animasyon GİF emoji ekleme nasıl yapılır. Instagram hikayeler özelliğine her güncellemede yeni özellikler ekleyen Instagram ekibi son yaptığı güncelleme ile hikayelere hareketli animasyon (Gif) ekleme özelliğini tüm kullanıcılarının kullanımına sundu. Emoji gif ve animasyon, ekleme, eklemek istiyorum.

Instagram hikayeler özelliğine her güncellemede yeni özellikler ekleyen Instagram ekibi son yaptığı güncelleme ile hikayelere hareketli animasyon (Gif) ekleme özelliğini tüm kullanıcılarının kullanımına sundu.

Hikayelere GIF ekleme özelliğini kullanabilmeniz için Instagram’ın son sürümünü kullanıyor olmanız gerekiyor. Instagram’ın son sürümünü yüklemiş olmanıza rağmen hikayenize GIF ekleyemiyorsanız bir süre beklemeniz gerekecek. Çünkü Instagram güncellemelerini hem versiyon hem de hesap bazlı yayınlayabiliyor. Aynı cihazda başka bir hesapta GIF özelliği varken, farklı bir hesabınızda GIF özelliği olmayabilir.

Instagram hikayelerine GIF nasıl eklenir?

Hareketli animasyon eklemek istediğiniz videonuzu/fotoğrafınızı çekin ya da galeriden seçin. Fotoğraf ya da videonuzu paylaşıma hazır hale getirdikten sonra hikaye düzenlemenin sağ üstündeki etiket (gülen yüz ikonu) ikonuna dokunun.

Ekrana gelen seçeneklerden GIF’i seçin.Facebook, İnstagram ve Twitter hikayelerine hareketli animasyon GİF emoji ekleme nasıl yapılır. Instagram hikayeler özelliğine her güncellemede yeni özellikler ekleyen Instagram ekibi son yaptığı güncelleme ile hikayelere hareketli animasyon (Gif) ekleme özelliğini tüm kullanıcılarının kullanımına sundu. Emoji gif ve animasyon, ekleme, eklemek istiyorum.

Listelenen Gif’lerden dilediğinizi seçin ve hikayenizde dilediğiniz yere yerleştirin. Dilerseniz GIPHY ara kısmından istediğiniz içerikteki Gif’i de arayabilirsiniz.

Hikayenizde paylaşacağınız video ya da fotoğrafa dilediğiniz sayıda GIF ekleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz ve üzerine GIF eklediğiniz video ya da fotoğrafları galerinize de kaydedebilirsiniz.

Bedava Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri, Kameralı Sohbet, Mobil Chat, Sesli Görüntülü Sohbet Odası. Canlı Sohbet, Ücretsiz Chat, Sohbet Siteleri. ESohbetim.com Eğlenceli Sohbet Odası.
KAMERALI SOHBET, SESLİ CHAT, MOBİL SOHBET, GÖRÜNTÜLÜ CHAT SİTESİ
Türkiye Sohbet, Avrupa Chat, Yabancı Sohbet Siteleri, Hemen Sohbet Etmek İçin Sitemize Giriş Yaparak Hemen Sohbete Bağlanın. ESohbetim Sitelerinde Bedava Kaliteli Seviyeli Chat Arkadaşlık Ortamı Bulabilirsiniz.
ESOHBETİM SİTESİ SEVİYELİ KALİTELİ EĞLENCELİ ORTAMLAR
ESohbetim Mobil Chat, Kameralı Sohbet, Sesli Sohbet Odaları, … Esohbetim.com sohbet siteleri, sohbet, chat, sohbet odaları hizmeti veren nezih bir chat sitesidir.

 

 Bir cevap bırakın.