Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Okey ve Muhabbet Odaları | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Okey ve Muhabbet Odaları

Okey ve Sohbet salonları, mobil okey chat odaları, okey chat siteleri. Okey oynarken bir yandan da sohbet edebilir muhabbet etmek bedava.

Klasik Türk Masa Oyunu Okey

Okey, tüm zamanların en fazla oynanan masa oyunlarından biridir; oyun başlangıcında 14 taşla başlayıp, devamında her el yeni bir taş alınan bu oyunda taşları kurallar dahilinde ilişkilendirip, tahtasında ilişkisiz taş bırakmayan ilk kişi oyunu kazanabilir. Okeyde başarı için şans kadar stratejik düşünmeye de ihtiyaç var; oyuncular birbirlerinin ortaya attığı ve aldığı taşları takip ederek avantaj sağlayabilir. Bu eğlenceli oyun Ortadoğu’nun en fazla oynanan masa oyunudur, okey 2, 3 veya 4 kişi bireysel veya eşli olarak oynanabilir.

Okey Muhabbet, tüm zamanların en fazla oynanan masa oyunlarından okeyin Dünya’daki sesli sohbet edilebilen ilk mobil uygulamasıdır. Aynı anda yüz binlerce insanın aktif olduğu Okey Muhabbette okey oynarken aynı anda fiziksel ortamda olduğu gibi muhabbet edebilirsin. Arkadaşlarınla oynayıp eğlenceli vakit geçirebilir, ya da yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsin. Okey Muhabbet; Dünya’nın ilk sesli muhabbet edilebilen masa oyunu!

Hemen Katıl ile masa aramadan Okey Muhabbet’in eğlenceli dünyasına hızlıca giriş yapabilir ya da Masaya Katıl ile dilediğin özelliklere sahip masalardan birinde oynamaya başlayabilirsin. Yeterli tecrübeye ve puana sahipsen Masa Aç ile kendi masanı oluşturabilir diğer oyuncularla oynayıp, muhabbet edebilirsin. Eğer sadece kendi arkadaşlarımla oynamak istiyorum diyorsan Özel Masa Aç bunun için var. Üstelik haftalık ve aylık Puan Listesi’nde sıralamaya girersen sürpriz ödüllerden birini kazanma şansı da cabası. Arkadaş Listesi’ne arkadaşlarını ve daha sonra tekrar oynamak istediğin oyuncuları ekleyebilir, onlarla oynamaya devam edebilirsin.

esohbetim.com, mobil chat, esohbetim.net sesli sohbet, mobilgeveze.com kameralı chat, okeyazram görüntülü sohbet, seslihepkal.

101 Muhabbet, tüm zamanların en fazla oynanan masa oyunlarından 101’in Dünya’daki sesli sohbet edilebilen ilk mobil uygulamasıdır. Aynı anda yüz binlerce insanın aktif olduğu 101 Muhabbet’te 101 oynarken aynı anda fiziksel ortamda olduğu gibi muhabbet edebilirsin. Arkadaşlarınla oynayıp eğlenceli vakit geçirebilir, ya da yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayabilirsin. 101 Muhabbet; Dünya’nın ilk sesli muhabbet edilebilen masa oyunu!

Rummikub, dünyanın her yerinde sevilerek oynanan bir masa oyunudur. 2-4 oyuncu arasında oynanır. 14 taş ile başlanılan bu oyunda, oyuncunun amacı elindeki taşları kurallar doğrultusunda setler yaratarak ortaya yerleştirmektir. Yerleştirilen setler oyuncuya puan kazandırır. Rummikub 3 farklı ülkede yılın oyunu ödülü kazanmıştır.

Manc, mobil interaktif uygulama ve oyunlarda Türkiye’nin ve MENA Bölgesi’nin en hızlı büyüyen girişimi. Hem klasik oyunları farklı bir vizyon ile mobil uygulama haline getiren, hem de yepyeni senaryolarla onlarca oyun hazırlayan Manc’ın oyun ve uygulamaları, 23 ülkede milyonlarca kişi tarafından indirildi. Dijital Medya, yazılım, reklam teknolojileri ve bir çok alanda girişimleri olan DNC’nin bir markası olan Manc 2023 yılı sonu itibari ile 25M+ indirme hedefi ile yoluna devam ediyorBir cevap bırakın.