Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Son Dakika Deprem Haberleri | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Son Dakika Deprem Haberleri

Son dakika depremhaberleri, Haberler Deprem Son Dakika Haberleri, AFAD Depem Açıklaması Son Dakika. Deprem felaketine ilişkin son durumu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay açıkladı.

Buna göre, can kaybı sayısı 17 bin 674’e yükseldi. Yaralı sayısı ise 72 bin 879.

Öte yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da depremde şu ana kadar 120 polis ve 32’nin üzerinde jandarma personelinin hayatını kaybettiği bilgisini paylaştı.

Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay ve Elazığ’da yıkılan bina sayısı ise 6 bin 444 olarak açıklandı.

ŞANLIURFA‘DA VEFAT EDENLERİN SAYISI KAÇ OLDU?

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da Şanlıurfa 304 kişinin vefat ettiğini, 4 bin 663 kişinin de yaralandığını açıkladı.

Esohbetim.com Online Kullanıcılarına Daima Sesli Sohbet ve Sesli Chat hizmeti sunar. Bedava seslisohbet ve seslichat sitesi, Sesli Chat, Sesli Sohbet. Sohbet Siteleri Canlı Chat Sohbet odaları Mobil sohbet İmkanı. Kameralı görüntülü sohbet ve konuşma. Sohbet Siteleri Arkadaşlık sitesi Binlerce Online bayan üye hepsi canlı kameralı.Kameralı Sohbet, Sesli Chat, Mobil Görüntülü Sohbet Sitesi, ESohbetim Kameralı, MobilGeveze Sesli, OkeyAzram Okey, SesliHepkal.Net Sohbet, MobilSosyete.com Sohbet Siteleri.Bir cevap bırakın.