Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Tinder’dan Hoşlanmayanlar İçin 12 Farklı Arkadaşlık Uygulaması | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Tinder’dan Hoşlanmayanlar İçin 12 Farklı Arkadaşlık Uygulaması

Tinder uygulamasından hoşlanmayanlar için 12 farklı arkadaşlık uygulaması. Son birkaç yılın en popüler arkadaşlık uygulaması olan Tinder’dan hoşlanmayanlar için harika bir liste hazırladık. İşte yeni insanlarla tanışmayı sevip, Tinder’dan bıkanlar için 12 farklı uygulama…

Tinderdan hoşlanmayanlar için 12 farklı arkadaşlık uygulaması

Tinder’dan hoşlanmayanlar için 12 farklı arkadaşlık uygulaması

Son birkaç yılın en popüler arkadaşlık uygulaması olan Tinder’dan hoşlanmayanlar için harika bir liste hazırladık. İşte yeni insanlarla tanışmayı sevip, Tinder’dan bıkanlar için 12 farklı uygulama…

2. Blindfold

Bu uygulamada anonim bir profil açıp fotoğrafınızı istediğiniz şekilde gizleyip insanlarla konuşabiliyorsunuz. İstediğiniz zaman silebildiğiniz hesabınızı da göz önüne alırsak biraz mahremiyet isteyenler için biçilmiş kaftan.

3. Coffee Meets Bagel

Sadece iOS kullanıcılarının giriş yapabildiği bu uygulama, Facebook bilgilerinize uyan kişileri karşınıza çıkarıyor. Günde sadece bir kişiyi öneren uygulamada, daha fazla bilgi isterseniz belirli bir ücret karşılığı o bilgiyi elde edebiliyorsunuz.

4. Flirt Planet

Gerçek kişilerle flört etmeden önce, yapay zekayla flört edip alıştırma yapmak ve öneri almak isteyenler için harika bir uygulama!

5. Happn

Son zamanlarda televizyonda bolca reklamı dönen uygulama, bulunduğunuz lokasyondaki kullanıcıları size gösterip iletişime geçmenize yardımcı oluyor.

6. Hater

6. Hater

Sevdiğiniz ve hoşlandığınız şeylerle değil de nefret ettiklerinizle eşleştiğiniz; kullanıcıları değil durumları değerlendirdiğiniz tam Tinder karşıtı bir uygulama.

7. Hinge

Tinder gibi herkesi karşınıza çıkarmak yerine sadece Facebook arkadaşlarınızın arkadaşlarını ya da üçüncü dereceden ilişkili olduğunuz kişileri karşınıza çıkaran uygulama.

8. Loveflutter

Twitter ve Tinder karışımı bir uygulama olan Loveflutter’da kişilerin hem fotoğrafları, hem sevdikleri hem de karşınıza çıkan fotoğrafın altında onu anlatan 140 karakterlik bir içerik bulunuyor.

9. Okcupid

Kişilik özelliklerinizi ve yeteneklerinizi test etmek için size bir sürü soru soran uygulamadan A alanlar, uygulamayı çok daha fazla özellikle kullanabiliyor. Bu sonuçlara göre benzerlerinizle karşılaşabileceğiniz bir uygulama olan Okcupid görselliğin belki de en az ön planda olduğu aplikasyon.

10. Plenty of Fish

Belki de en büyük çöpçatanlık uygulaması. Maşallah kimse partnersiz kalmıyor.

11. Pure

Gerilim isteyenler için harika bir uygulama! Partnerinizi imha olmadan önce bulmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız!
Profilinizi oluşturup bilgilerinizi girdikten sonra kendinize bir partner bulmak için sadece 1 saatiniz var. Karşınıza çıkan profillerden birini beğenip konuşmaya başladınız başladınız. Sadece başlamakla kalmayıp bilgi alışverişi yaptınız yaptınız. Yoksa işiniz yaş! Profiliniz bir saat içinde imha ediliyor. Kimse bilgilerinize ve size ulaşamıyor.

12. Wingme

Burada kendinize hem bir partner bulabilirsiniz hem de arkadaşınıza çöpçatan olabilirsiniz. Yanlış duymadınız. İster eş aramak için ister fasulye olmak için bu uygulamaya kaydolabilirsiniz.

 Bir cevap bırakın.