Götüntülü Sohbet Siteleri, Mobil Kameralı Chat Sitesi, Sesli Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Girişi


 

 

 

* Mobil bağlan, binlerce insan ile sohbet et

 

 

 

 

Vazgeçilmez Sevgili Olmak İçin | MobilGeveze.Com - Mobil Sohbet Kameralı Sohbet Sitesi


Vazgeçilmez Sevgili Olmak İçin

Vazgeçilmez sevgili olmak?

Bazı kadınlar vardır, erkekler etrafında pervane olur. Onlarsa erkekleri resmen parmaklarında oynatır. Peki ama nereden gelir o güven ve vazgeçilmezlik.? Aslında işin birkaç püf noktası var; Vazgeçilmez kadın olmak aslında sanıldığı kadar da zor değil. Siz oyunu kurallarına göre oynayın yeter!”

Erkeklerle aranız bir türlü düzelmiyor. Büyük bir aşkla size tutulan erkek, maalesef kısa sürede başka tarafa doğru yolunu değiştiriyor. Oysa siz genç, akıllı, başarılı, iyi bir kariyeri olan, çok hoş bir kadınsınız ve buna rağmen yalnızsınız. Demek ki siz, henüz erkek dilini çözememiş, onların karşılarındaki kadından beklentilerim fark edememişsiniz. Haydi biraz daha rahat olun artık. Girginliği bir kenara bırakarak, aşkı, ve ilişkileri büyük bir sorun olmaktan çıkarıp, eğlenceli bir oyun olarak görmeye başlayın. Tıpkı, vazgeçilmeyen, erkeklerin etrafında pervane olduğu o gizemli kadınlar gibi. Aslında hiç zor değil o kadınlardan olmak. Biraz kendine güven, birkaç küçük taktik ve biraz da oyuncu bir ruh… Sonrası, tüm erkekler sizin peşinizde!

Kendine güven ve dişi seksapel

Vazgeçilmez kadın olmanın ilk şartı, kendine olan güvenle başlar. Bunu için Deniz Akkaya’ya ya da Çağla Şikel’e benzemeniz gerekmiyor. Kendini kadın olarak sevmek, kendi bedeninin içinde iyi ve mutlu olmak demektir. Erkekler de buna bayılır. Hatta pek çok erkek arkadaşımın; ”Çok güzel değil ama şu kadının kendine olan güveni beni çok

Kendine güven ve dişi seksapel çekiyor” dediğine şahidim. Kadınca güven hem neşeli bir ruh hali hem de ışıltılı bir seksapel getirir. Hangi erkek böyle bir kadına hayır diyebilir!

Bol Bol Erkek Arkadaş

Etrafınızda kadın arkadaştan daha çok erkek arkadaş olmalı. İçinde gizli flörtü olan ama arkadaşlık boyutu çok daha yüksek olan, samimi ve yakın arkadaşlıklardan söz ediyorum. Böylelikle hem erkek dünyasını keşfedecek ve erkek dilini öğreneceksiniz, hem de kadın arkadaş olmanın sevgi ve şefkatiyle erkekler tarafından şımartılacaksınız. Üstelik dışarıya çıktığınızda etrafınız erkeklerle çevrili olacağı için, diğer tüm erkeklerin ve ”kız kıza” dışarıya çıkan yalnız kadınların gözü de merakla sizi süzecek. Çok havalı değil mi…Bir cevap bırakın.